طراحی وب سایت

در کنار شما هستیم

مراحل طراحی سایت

گروه نوین تک با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی سایت آماده طراحی سایت شما متناسب با سلیقه ونیاز شما با قیمت مناسب می باشد. درطراحی سایتدر گروه نوین تک از قالب های آماده استفاده نمیشود درنتیجه طراحی وبسایت شما کاملا براساس نیاز و سلیقه شما انجام می شود.
امروزه طراحی سایت یکی از ملزومات هرنوع فعالیتی است ، چه فعالیت های تجاری و کسب و کار چه فعالیت های فرهنگی . مردم قبل از اقدام برای هرکاری و خرید هر محصولی درحد نیم نگاهی به اینترنت سرمی زنند ، اینجاست که وبسایت شما اهمیت خودرا نشان می دهد و شما در صورتیکه یک وبسایت خوب و استاندارد داشته باشید می توانید توجه محاطبین را بسمت خود جلب کنید
مراحل طراحی سایت
مرحله اول : ایده پردازی
گروه طراحی سایت نوین تک با توجه به سالها تجربه همکاری با شرکتها و مدیران مختلف این افتخار را دارد که از ابتدای کار در ایده پردازی و تعیین مسیر شما را یاری کنیم و فرآیند طراحی وب سایت را برای شما آسان و هدفمند نماییم.
امروز طراحی سایت یکی از ملزومات هرنوع فعالیتی است. چه فعالیت های تجاری و کسب و کار چه حتی فعالیت های فرهنگی مردم قبل از اقدام برای هرکاری و خرید هر محصولی حتی شده درحد نیم نگاهی به اینترنت سرمیزنند . اینجاست که وبسایت شما اهمیت خودرا نشان میدهد و شما در صورتیکه یک وبسایت خوب و استاندارد داشته باشید میتوانید توجه محاطبین را بسمت خود جلب کنید.
مرحله دوم: طراحی لوگو و هویت سازمانی
یکی از موارد مهم در طراحی سایت هویت سازمانی ازجمله لوگو و نام می باشد. در صورتیکه فعالیت شما فاقد لوگو باشد ما میتوانیم در این زمینه هم به کمک شما بیاییم و لوگوی مرتبط با فعالیت شما را طراحی کنیم
مرحله سوم: طراحی سایت
بعد از این که نقشه سایت و موارد مهم آن مشخص و برنامه ریزی شد، نوبت انتخاب طراحی سایت متناسب با آن است. در این مرحله مشخص می‌شود که با توجه به اهداف و برنامه‌ریزی‌های انجام شده، چه طراحی برای سایت مورد نظر شما مناسب‌تر است. مخاطبان هدف یکی از عناصر مهم و اصلی در این مرحله است که باید به آن‌ها توجه شود. برای مثال سایتی که برای نوجوانان طراحی می‌شود ظاهر بسیار متفاوتی نسبت به سایتی که برای یک موسسه حسابداری طراحی شده، دارد. ابتدا طراحی اولیه سایت را در قالب گرافیکی به شرکت‌ها ارائه شده و نظرات، پیشنهادات و انتقادات آن‌ها را دریافت می‌شود تا در مرحله بعد پیاده‌سازی شوند.
مرحله چهارم: آزمایش و تحویل سایت
در این مرحله سایت از نظرات مختلف تست می‌شود و بسیاری از مسائل فنی، کد نویسی، کارکردها، طراحی و ... چک می‌گردد تا سایت از همه جهات بهینه سازی شده باشد. به عنوان مثال سایت طراحی شده بر روی مرورگرها و یا دستگاه‌های مختلف امتحان می‌شود.
مرحله پنجم: پشتیبانی و نگهداری
به روز نگهداشتن سایت با محتوای مناسب باعث می‌شود تا بازدیدکنندگان دوباره وارد سایت شما شوند. به همین علت پشتیبانی فنی، محتوایی و گرافیکی بعد از تحویل طراحی سایت به مشتری در صورت تمایل به صورت مستمر انجام می‌شود.